Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.0TDI 190HP S-TRONIC ULTRA PLUS

25 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 14 јан. 11:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

260 Огласи во продавницата

Audi A5 SPORTBACK 2.0TDI 150HP 20 200 ЕУР
Renault Megane LIFE 1.5dCI 90HP 10 700 ЕУР
Audi A8 3.0TDI 285HP QUATTRO S-TRONIC 75 500 ЕУР
VW Golf 7 TRENDLINE BUSINESS 1.6TDI 110HP BM 10 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
ШИФРА: 188608

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

260 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz C-Klass C200 136HP 19 600 ЕУР
VW Golf 7 2.0TDI 150HP HIGHLINE 4-MOTION 14 600 ЕУР
Skoda Citigo 1.0 68HP METAN G-TEC Active 5 900 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS LINE 17 600 ЕУР
Кон почеток