Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 TDI AUTOMATIK CISTO NOVO PERFEKT AUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 16 окт. 19:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата

OPEL MERIVA 1.6BENZIN 141000KM PERFEKT AUTO 3 100 ЕУР
RENAULT CLIO 1.2 BENZIN 2013G REGISTRIRANO PERFEKT 5 600 ЕУР
BMW 318D 105KW -12 CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
AUDI A6 2.7TDI AUTOMATIK CISTO NOVO PERFEKT AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
SE PRODAVA AUDI A6 AVTOMATIK TDI DIZEL 2005G KOLATA E KAKO NOVA PALI VOZI BEZ NIEDNA MANA
078 340 299
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
perfect auto
078-340-299
Leaflet
perfect auto

perfect auto

22 Огласи во продавницата
OPEL CORSA 1.0BENZIN -08 NOVA PERFEKT AUTO 3 200 ЕУР
RENAULT CLIO 1.5DCI ODLICHNO PERFEKT AUTO 3 000 ЕУР
VW POLO 1.6TDI 55KW -09 PERFEKT AUTO 0 МКД
MERCEDES-BENZ C220 CDI SPORT EDITION PERFEKT AUTO 4 900 ЕУР
Кон почеток