Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A6 2.7 Tdi 132Kw Auto Plac Zurich

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC ZURICH 13 ноем. 16:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6 2.7 Tdi 132 Kw
PROIZVODSTVO 2008 GODINA
POMINATI: 213.000 KM MOZE PROVERKA
NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMA
ABS
SERVO
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
NAVIGACION
PARKING SENSORI
GREACI NA SEDISTA
BLUETOOTH
2x USB AUDIO INTERFEJS, 2x AUX
SVETLOSEN PAKET NA VRATITE
TV GOLEM EKRAN
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
NASLON ZA RAKA
POSEDUVAC NA VOLANT
BANDASI 19 COL
4 NOVI GUMI
I MNOGU DRUGO...
POVELETE

BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI

>>> EKSTRA E <<<


VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD SVAJCARIJA,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<<

AUTO PLAC ZURICH

INFO:
070-755-380 070-700-004


FACEBOOK:Auto Plac Zurich
AUTO PLAC ZURICH
PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA** SO >>GARANCIJA<<
Посетете ја нашата продавница
kumanovo Прикажи на мапата
070-755-380 070-700-004
https://AUTO PLAC ZURICH

auto plac zurich

AUTO PLAC ZURICH

AUTO PLAC ZURICH

26 Огласи во продавницата
Fiat Grande Punto 1.3 Jtd 55 Kw Auto Plac Zurich 0 MKD
Peugeot 307 2.0 Hdi 100 Kw Auto Plac Zurich 0 MKD
CITROEN C4 1.6 HDI KW 84 AUTO PLAC ZURICH 0 MKD
Opel Corsa D 1.3 Cdti 70 Kw Auto Plac Zurich 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации