Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2011 180kw/245ks dizel 3.0 Quatro🇨🇭🇲🇰

18 900 ЕУР

Се продава од: Auto plac occasion 02 мар. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Audi
Модел
A6
🇨🇭🇨🇭Donesen od Swajcarija pred 10 dena 🇲🇰🇲🇰
Registriran so zelen karton
Novi zimski gumi i letni gumi
183.000 km so servisna kniska
Servisiran
Dizel 3.0
Godina 2011 Quatrro
Koza interiorot
Navigacija
Klima i mnogu druga oprema
Euro6a
Bez zameni
Bez zameni
Bez zameni
Bez zameni
Auto plac occasion
070551857
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации