Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 MATRIX 3.0 BiTDI 313ps Quattro 2013 od chh

1 ЕУР

Се продава од: Audi a6 MATRIX BiTDI 24 јул. 20:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6 MATRIX 3.0 BiTDI 313ps Quattro 2013 uvezeno od ch 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 od oprema ima auto pilot kameri 360° sedista so masaza ladenje i grenje na sedista i mnogu druga oprema novi gumi novi bandasi napraven komplet servis kolata se nudi so garancia za povise info na 072 444 444
Audi a6 MATRIX BiTDI
072444444
Leaflet
Кон почеток