Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 ЕУР

12 000 ЕУР

Се продава од: Slavko Вчера 20:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Avtomatski Menuvac
Dvozonska klima
QUATTRO / pogon na site 4 trkala
Greaci na retrovizor
Greaci na zadno staklo
Deliva zadna klupa 60/40
Zavesa na zadno staklo
Parking senzori napred i pozadi
Euro kuka
Elektricni podizaci na stakla napred/pozadi
Kozen paket na volan i menuvac
Dodatni zimski gumi so aluminiumski felni

Leaflet
Кон почеток