Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2009 3.0 240ks automatik

10 800 ЕУР

Се продава од: Dejan 12 јан. 03:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Prodavam audi a6 2009 godina 3.0 240ks automatik quattro greaci na sedista senzori pozadi koza sedista i druga oprema so realni 210.000km garantiram za km na notar , voziloto e vo
top sostojba koj saka neka dojde da se vide vo zivo
Leaflet
Кон почеток