Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 3.0 240ks 2009 automatik

11 000 ЕУР

110 000 ЕУР

Се продава од: Dejan 28 јул. 06:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6 2009 redizajn 3.0 240ks automatik quattro greaci na sedista senzori nazad
cena za kes 11.000€ ili zamena samo za ponovo vozilo so moja doplata
071851538
Leaflet
Кон почеток