Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 ODLICNA SOSTOJBA

11 200 ЕУР

13 800 ЕУР

Се продава од: Despina 17 септ. 09:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
A6 2.0 TDI 100KW vo odlicna sostojba so servisna kniska 190000 km servis napraven pred 500 km na 135000 smenet akumulator, set rebrasti,klinasti kais vodna pumpa.Registrirana so zelen karton do 08/2018
+ 4 zimski gumi
Leaflet
Кон почеток