Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6

10 800 ЕУР

Се продава од: Дино 23 мај 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Се продава АУДИ А6
- 2009 год.
- 222.000 км
- 2000 цм3
- 170 КС
Опрема:
Бизнис Пакет: Дигитална двозонска клима, темпомат, паркинг сензор (заден), bluetooth телефон, CD + 2 x SD картички, сензор за дожд, команди на волан, 4 алуминиумски бандажи Гратис 4 алуминимуски бандажи со зимски гуми
Купен и сервисиран во Порше Македонија
Кон почеток