Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 s-line

4 500 ЕУР

Се продава од: audi 17 ноем. 08:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
audi a6 2.5 v6 tdi REDIZAJN full oprema kozen enterier,DVD,USB,NAVIGATION,TCS,touchscren,tempomat,greaci na sedista+masazeri,nasloni za raka(napred-nazad) A-testirani foli, prskalki za farovi,18 alu bandasi orginal audi,16-zimski bandasi,nov akumulator 100ah,smenet cel set na kaisi pred 5000 km.moze zamena cena 4500 €
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации