Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.0TDI 177HP

17 700 ЕУР

Се продава од: Marko 08 авг. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Колата е на шведски таблици, до регистрација да се донесе кошта 5100 евра. Цената на колата е 17700 ЕУР. Големиот сервис на 200.000км е направен.
Leaflet
Кон почеток