Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.5 allroad 4x4 -03

Се продава од: Altaj 28 јан. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Se prodava audi a6 allroad quattro 2.5 vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток