Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO -05 AUTOMATIC

9 700 ЕУР

Се продава од: BOBI 04 фев. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
REDOVNO SERVISIRAN
PRVA REG.2014
TITANIUM SIVA PRVA BOJA
218 KS
REGISTRIRAN CELA GODINA
NOVI GUMI
PARK SENZORI
CENA 9700 EUR.
Leaflet
Кон почеток