Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 1.9tdi -00

3 200 ЕУР

Се продава од: Martin 01 јан. 15:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Audia6 1.9tdi so bosh pumpa
Klimatronik
Novi armortizeri smeneto
Zimski letni gumi
Odlicno socuvana
Martin
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации