Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 1.9 TDI

Се продава од: Mirce 08 септ. 15:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.210 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 900 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Se prodava audi A6 vo odlicna sostojba, motor 1.9 tdi
-elektricni stakla
-klimatronik
-prednica odlicna
-servo
-airbag
-registriran do 09/01/2019 so zelen karton
Okolu cenata ima prostor za dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток