Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6

3 900 ЕУР

Се продава од: alek 18 фев. 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
UVOZ GERMANIJA PRED 4 GODINI.
proizvedeno 2001 god.

XENON SVETLA

STAKLO E AUTOTO

*****NAJUBAVIOT MOTOR 1.9 TDI 110 KONJA*****

Konzumiranje na Diesel gorivo
Litro / Km:
-Gradska 6.5 litri / 100 km
-Otvoreno 4,8 litri / 100 km
-Kombinirano 5.9 litri / 100 km

VNATRE I NADVOR KAKO NOVO
POMINATI 228000km

full oprema (greaci na sedista, DVOZONSKI KLIMATRONIK, MUSIC PLAYER SO USB I AUX, NAVIGACIJA.........)

SERVISIRANO I MENJATO KOMPLET REDOVNO

REGISTRACIJA DO KRAJ NA AVGUST 2018 i ZELEN KARTON DO REGISTRACIJA

SLIKITE GOVORAT SAMI PO SEBE

ZA DETALJI SLOBODNO JAVETE SE
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации