Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.0TDI Facelift Avtomatik Registrirano Euro 5

7 950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto ST-SI 15 апр. 10:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата

VW Golf VI 2.0 140ks Highline 6 brzini 2010 Euro5 novo 7 650 ЕУР
Chevrolet Captiva 2.2 VCDI Facelift Registrirano Euro 5 2012 10 699 ЕУР
BMW F10 525D 150KW 204KS AVTOMATIK REGISTRIRANO NOVO! 16 300 ЕУР
VW Golf 5 1.9TDI 105ks Highline 6 brzini 2007 extra 4 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6 2.0TDI Facelift Euro5
Godina 2009
Registracija 20.01.2022 Cela godina
Najvisoko nivo na oprema:Koza greaci na sedista, Fabricki bixenon i led, Bluetooth, Navigacija, Keyless / Start-stop Elektricni sedista i mnogu povekje...
Cena 7950
Tel 077 742 464
Voziloto e vo Perfektna sostojba redovno servisirano i odrzavano domakinski kako nadvoresniot izgled isto taka i vnatresniot entetier e maksimalno socuvan samo za ljubiteli povekje info 077 742 464

Avto St-Si placot se naogja vo Naselba Pintija na samiot pat karsi Mlecniot restoran Vatasa
Avto ST-SI
077742464


WhatsApp:
077742464
Leaflet
Avto ST-SI

Avto ST-SI

10 Огласи во продавницата
Chevrolet Captiva 2.2 VCDI Facelift Registrirano Euro 5 2012 10 699 ЕУР
VW Golf 5 2.0TDI GT Sport 6 brzini 2008 Prvi Sopstvenici 5 399 ЕУР
Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO 15 900 ЕУР
VW Polo 1.4TDI 70ks Comfortline Full oprema Extra 2006 3 499 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации