Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A6 dizel

2 100 ЕУР

Се продава од: Trajce Radeski 15 ноем. 14:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6
2.5tdi 180ks 6brzini
Oprema:
Koza
Dupli stakla
Zatemneti zadni staka A test
Bose ozvucuvanje
Klimatronik
Elektronski sedista
Greaci na sedista
Elektika na prozori*4
Elektrika na retrovizori
ABS ESP AIRBAG i mn dr.
Kolata e vo odlocna sostojba
Trajce Radeski
 
075363311
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации