Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

Се продава од: AUDI A6 Вчера 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
Информации за возилото
Telefon : 078400200
Registriran Z.Karton

» Audi A6 2016 3.0 TDI Quattro 160Kw 218ks
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
» Lane Assist
» Front Assist
» PreCrash Безбедносен sistem
» AUDI MMI Навигација
» Audi Drive Select
» Distanc Control
» Audi mirror attention
>> novi zimski gumi


ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Електричнo отворање багажник
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Припрема за kuka
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава
2 Оригинални клуча
Перфектна состојба
AUDI A6
078400200
Leaflet
Кон почеток