Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi a6 3.0TDI Quattro 224 ks

7 000 ЕУР

Се продава од: beni 05 септ. 20:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Full oprema (S6)
Sve plateni do reg
Top sostojba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации