Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 -12

16 500 ЕУР

19 000 ЕУР

Се продава од: kire 26 окт. 11:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
se prodava audi a6 2012 godina so ful oprema bez koza. 2.0 tdi so 177 ks i 8 brzinski avtomatski menuvac. kolata e odrzuvana i servisirana vo ovlasten servis so realni kilometri. Garancija 6 meseci na notar
Leaflet
Кон почеток