Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro 180 kW 245PS -11

18 900 ЕУР

Се продава од: Трајче Денес 08:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro 180 kW (245 PS)
2011/12

Погон на сите 4 тркала, автоматик, темпомат, вебасто греење, климатроник, двозонска клима, Bosse озвучење ...

Редовно сервисирана и реални 268000 км
Трајче
070210098
Leaflet
Кон почеток