Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 ЕУР

Се продава од: Safet 27 окт. 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Servisirano , so kozni sedla staklen krov , dva para na orginalni felgi registrirana do 18.09.2018 mozna zamena za pikap ili dzip do 4000eur , samo za seriozen kupuvac..
Leaflet
Кон почеток