Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 Bi-Turbo quattro -02

6 300 ЕУР

Се продава од: Tafiloski Mujadin 23 дек. 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Se prodava Audi so full oprema, navigacija, Recaro sportski sedista koza so parno greejne i napred i nazad, stronic mejnac, siberdah so solarno,xenon ,park sensori napred nazad, servisirano vo audi aldo vo ohrid 17 zoll felgi so novi letni gumi ,kolata e vo super sostojba vredi da se pogleda. 2,7 litri so 250 ks benzin
Tafiloski Mujadin
075943914
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации