Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 3.0 S-Line

Се продава од: Viktor 09 дек. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A6
Се продава Ауди А6 3.0 на мк табли регистрирана со зелен картон нови гуми.
Редовно сервисирана во овластен сервис.
Колата е со највисоко ниво на опрема
S Line надворешен и внатрешен ентериер.


Кон почеток