Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 tdi -07 top sostojba top socuvano

9 600 ЕУР

Се продава од: dimitar 07 мај 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
prodavam audi a6 2007 god 2.0 140ks ekstra socuvano pred 2 meseca imam napraveno golem servis i novi gumi 16
ima ksenon navigacija park. senzori i se drugo osven koza
zamena ima opcija za kombe ili kamionce
dimitar
078346744
Leaflet
Кон почеток