Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Sline

6 800 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 27 јул. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
mnogu socuvano redovno servisirano lance smeneto site promeneti delovi gi cuvam.moze zamena za pomalo so vasa doplata ili za ponovo so moja doplata dajte ponuda
Aleksandar
078622020
Leaflet
Кон почеток