Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam Audi A6 1.9tdi

2 600 ЕУР

Се продава од: Tose 05 јан. 13:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
2000 godina
Registrirano
Klimatronik
Greaci na sedista
El.na stakla
4 sezonski dobri gumi
110ks
Leaflet
Кон почеток