Македонски | Shqip | English |

Audi A6 3.0 od Germania prv sopstvenik

Се продава од: Seljami Денес 00:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

27 500 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Prodavam Audi A6 3.0 od Germania , vozilto sto e kupeno direktno od Audi Salon vo Germania .Voziloto e u top sostojba so Full oprema ,so letini i zimski Gumi .
bez. Zamena .
Нема посетени огласи
Кон почеток