Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A6 3.0 TDI -12

19 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Netam-R Денес 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
AUDI A6 3.0 TDI 204 PS 2012 230000 KM 2 KLUCA NAVIGACIA ZADNA KAMERA PARKING SENSORI NAPRED NAZAD BI XENON FAROVI LED STOPOVI GREACI NA SEDISTA AMBIENT LIGHT. REG DO 4 2021 SO ZELEN KARTON.
Netam-R
075271000

Netam-R

2 Огласи во продавницата
VW POLO 1.2 TSI DSG -13 EXTRA FULL OPREMA 8 000 ЕУР
Кон почеток