Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 3.0Tdi quattro S line+2 full oprema -05

Се продава од: Bujamin 28 ноем. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Registracija cela godina so zelen karton
Full Servis site zamena oil, oil menjac i novi diski
220000km orginal so servisna knishka
8 gumi aluminski so fellgi zimski i leto
ima telefon i start stop
shiber so solar i 3 kluci
dupli prozorec so kolor
cd audio so 12 cd plus dvd
4 sedenje so griaci
bixenon cvetli
Leaflet
Кон почеток