Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 1.9 TDI

0 МКД

Се продава од: Viktor 24 јул. 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
1997god, motor 1.9tdi 110ks servisiran komplet rebrast klinast zategaci vodna pumpa se e smeneto , prednica odlicna,novi diskoi ,kolata e za vozenje stegnata ful oprema klimatronik i se e ispravno,za godinite kolata e super cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток