Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6 Avant 2.0 TDI -08

0 ЕУР

Се продава од: Kajsarov Riste 20 окт. 10:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Караван
Марка
Audi
Модел
A6
Се продава или менува

Audi A6 2.0 TDI Avant караван 103kw 2008 година.

Регистрирана до 29.08.2020 година

Цена по договор со можност за замена

За повеќе информации на тел број
070 400 769 Дејан
Kajsarov Riste
Кон почеток