Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A6

6 400 ЕУР

7 300 ЕУР

Се продава од: Sashko Вчера 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A6
Audi a6 3.0 guattro, navigacija ,koza,shiber,automatik top sostojba ...tel za kontakt 070 302 862 bez zameni , kolata ide so zimni i letni gumi nema nitu edna maana pali vozi
Leaflet
Кон почеток