Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A7

0 МКД

Се продава од: AUDI A7 Вчера 03:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A7
Se prodava audi A7 2011 3.0TFSI V6 299hp quattro(benzin)so 146000 km projdeno(moze proverka kade sakate). Kolata ima najvisoko nivo na oprema! Donesena e od germanija momentalno e na bugarski tablici. Ekstra cena za kesh ! Moze i zamena so moja ili vasa doplata.
075-345-222
AUDI A7
075345222
Leaflet
Кон почеток