Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A7 Prestige Sline Quattro Custom

Се продава од: Harun 22 окт. 01:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A7
Stunning 2016 Audi A7 Prestige S-line. Car is loaded with all options. A dream to drive. Inculded Wi-fi hotspot, sim card slot and 2 sd card slots. available with google maps. Heated/Cooling front seats. Heated rear seats. Power Seats, Driver/Passenger. FULL FULL, many more extras.
Leaflet
Кон почеток