Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A8 4.2 TDI V8 quattro

30 000 ЕУР

Се продава од: Dine Денес 08:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8

AUDI A8 4.2 TDI V8 351 KS QUATTRO ! ! !
- 206 000 KM -
- PROIZVEDENA 2011GOG
- AVTOMATIK TIPTRONIK MENUVAC 8G F1 PERKI OD VOLAN
- DISTRONIK
- NAVIGACIJA SO MAPI
- VOZDUSNA SUSPENZIJA
- BOSE MUZIKA SO 15 ZVUCNICI POJACALO CD CHANGER
- DVD, 2 SD KARTI, SIM CARD, AUX, USB PORT
- KOZEN ENTERIER
- KLIMATRONIK
- SEDISTA SO PODESUVANJE VO SITE NASOKI
- LED FAROVI LED STOPOVI
- NAVIGACIJA SO MAPI ZA CEL SVET
- DVD, TV , 2 SD CARTI, SIM CARD
- BI XENON DINAMICEN
- KOMANDI NA VOLAN
- RETROVIZORI SO MRTVI AGLI
- PARK SENZORI I NAPRED I NAZAD
- AUDI PROFFESIONAL SOUND SISTEM
- 16 AIRBAGS
- HROM LAJSNI
- ABS, ESP,SRS
- SENZORI ZA DOZD
- ABBLEND SISTEM NA RETROVIZORI
- GREACI VO RETROVIZORI
- MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER
- AUX IN
- EL RETROVIZORI SO PODESUVANE I AVTOMATSKO ZATEMNUVANJE
- ALU BANDAZI 20-KI AUDI SO GUMI MICHELIN 265/40/20
- REDOVNO SERVISIRANA
- KOLATA E TOP
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации