Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

40 000 ЕУР

Се продава од: Dragan Misev Денес 11:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Од опрема поседува:

» F1 Shift - Типтроник
» MATRIX LED Светла
ABS
Airbag
AUDI MMI Навигација
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Dragan Misev
078219097


WhatsApp:
078219097
Leaflet
Кон почеток