Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A8 2.5 TDI REDIZAJN -00

4 000 ЕУР

Се продава од: Borco 25 јан. 17:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A8
AUDI A8, 2.5 TDI, 150 KS
FUL OPREMA
NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS SMENETI DVA REBRASTI, LINEST KAIS, ULJE I KOMPLET FILTRI.
CENATA E FIKSNA !
Кон почеток