Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Се продава од: Ismet 27 окт. 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Viti 2011
4.2 Quattro
Regjistrim deri 07.11.2020
Karton te gjelbert
Duplo xhama mbrapa
Nxemje dhe ftofje nkarrika
full oprema
Top Forma
Leaflet
Кон почеток