Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A8 3.0 tdi Long 2009 god

10 900 ЕУР

Се продава од: Orce 18 септ. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Uvezen od germanija
Registriran do 2.2021
Novi gumi i bandazi
Greaci na site sedista
Soncev krov
Memorija na sedista
Posledna cena na lice mesto
Servisiran vo ovlasten servis
Leaflet
Кон почеток