Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A8L 4.2 TDI 365ks ODLICNA

30 000 ЕУР

Се продава од: Nikola Вчера 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Одржувана во Порше Скоје
Беспрекорна состојба и зачуваност на мотор и ентериер.
Никола 075 426 303
Leaflet
Кон почеток