Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A8 LONG 3.0 TDI QUATTRO -14

38 500 ЕУР

43 000 ЕУР

Се продава од: antonio 03 дек. 11:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A8
PRODAVAM AUDI A8 LONG 3.0 TDI QUATTRO 2014 GODINA KUPENO I SERVISIRANO VO PORSHE MAKEDONIJA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA EDINSTVENO VO MK REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON..

OD OPREMA POSEDUVA:

KOZEN INTERIER VO CELO VOZILO
KROV ALKANTARA
SONCEV KROV
ZAVESI ELEKTRIKA
TELEVIZORI SO DVD I TELEVIZIJA
GREACI NA SEDISTA NAPRED NAZAD
KAMERA 360 STEPENI
HEADUP DISPLAY
NIGHT VIZION EKRAN
LINE ASSIST
PARK ASSIST
PARKING PILOT
I MNOGU OSTANATO!!!


Leaflet
Кон почеток