Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Се продава од: Filip Nikolov 26 окт. 21:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Kolata e vo odlicna sotojba redovno servisirana vo oficijalen servis i ima plus 4 zimski gumi so bandazi 18
Filip Nikolov
078466066
Leaflet
Кон почеток