Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A8 4.2 V8T

0 ЕУР

Се продава од: agron 15 септ. 15:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Audi A8 4.2 V8T
Ekstra Socuvana
Full oprema
Originalni Km so servisna kniska moze da se proveri sekade
385 PS
Za poveke info/ 070470697 ili 070633514
Leaflet
Кон почеток