Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A8 4.2 quattro

Се продава од: Mite 09 дек. 15:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Sedan
Марка
Audi
Модел
A8
Од опрема поседува скоро се.. Греачи на седишта,масажери на седишта, камери, паркинг сензори, сончев кров.... Bозилото е со реална километража може да се провери на мајстор по ваш избор. Редовно сервисирано во овластен сервис на Ауди поседува и сервисна книга. Може и замена за помало возило со ваша доплата..
Моб. 070 253 177
Кон почеток