Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi A8 4.0 dizel 2005

0 ЕУР

Се продава од: Besar 25 ноем. 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Se prodava audi a8 4.0 2005 godina
Kokata e mnogu socuvana i mnogu berza e napravena stage 1 plus ima race chip original od germanija ima okolu 400 ps
Ima straight pipes so mnogu ubav svuk isto taka ima i licenc plate hider za skrienie na tablicite
Kolata e merakliska kola ima 4 novi gumi
Kolata vredi da se vidi
Besar
 
070848500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации