Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A8 3.3 TDI V8 -96

4 500 ЕУР

5 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: OM-DESIGN 22 апр. 16:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A8
Se prodava i zamenuva Audi A8 3.3 TDI V8 AUTOMATIK-STEPTRONIK odlicna sostojba motor menjac odlicni, smeneto maslo i filter vo motor isto taka maslo i filter vo menjac staveni novi MAF senzori,celosno servisirani dvete turbini mozna zamena PONUDETE!!! prednost AUDI A4 KARAVAN nad 2000god. Ili BMW iskljucivo benzinci prifakam u zamena.....
OM-DESIGN
IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA TAPACIRAN MEBEL ... I GARANTIRAME ZA NASIOT KVALITET !! TROSEDI,DVOSEDI,FOTELJI,KRUZNI SPALNI, TAPACIRANI SPALNI.. Izrabotuvame nekolku modeli na polukruzni dvosedi i fotelji taburetki so vas izbor na eko koza ili mebl-stof i masi za restorani letni terasi kafici i dr. Za pogolema kolicina se razbira sleduva extra cena .....
Посетете ја нашата продавница
i.l.ribar Прикажи на мапата
070564983 071265669
Leaflet
OM-DESIGN

OM-DESIGN

7 Огласи во продавницата
Rezervni delovi za VW Passat Golf i dr 0 MKD
Delovi za BMW e39 Karavan 350 EUR
Izrabotka na sekakov vid na tapaciran mebel 320 EUR
Delovi za Fiat marea karavan i Fiat bravo 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации