Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi Q3 S-LINE 2.0TDI 184HP QUATTRO FACELIFT

22 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 27 авг. 09:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

Audi Q7 3.0TDI 272HP QUATTRO S-TRONIC 44 600 ЕУР
Audi A6 3.0TDI 204HP SPORTLINE 20 800 ЕУР
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION 14 300 ЕУР
BMW X1 sDRIVE 18d 150hp STEPTRONIC SPORTLINE 19 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q3
ШИФРА: 043659

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Renault Megane 1.5dCi 90HP Air Energy 11 400 ЕУР
Citroen C3 Picasso 1.6HDI 90HP 7 300 ЕУР
VW Passat CC 2.0TDI 136HP BLUEMOTION ПРОДАДЕН 14 600 ЕУР
BMW 116 D 1.5D 116HP EFFICIENT DYNAMICS 12 900 ЕУР
Кон почеток